Bar Catering

Bar catering kokteyl hizmetlerinde belki de en eğlenceli hizmetlerin başında gelir. Özellikle içeceklerin ön planda olması sohbetlerin sıcaklığı ile buluşunca samimi ve sıkıcı olmayan bir ortam yaratılmış olur. İçecekler alkollü ve ya alkolsüz seçilebilir. Yüzlerce kokteylin değişik sunumlar ile misafirlerinize ikram edilmesi görselliği yüksek düzeye çıkartır. Tabi bir de arka planda olan müziği unutmamak gerekir. Dilerseniz canlı dilerseniz kayıttan yürütülebilen müzik en az kokteyller kadar ilgi çekici olmalıdır. Misafirlerinizi sıkmadan, sohbet denizinde esen ılık bir rüzgâr gibi olmalıdır müzik.  Hepsi konservatuvarlı kaliteli müzik yapan müzisyen kadrolarımız sizleri bu konuda hiç yanıltmayacaklarından oldukça eminiz.

Genel olarak bar catering hizmetinde sunulan içecekler shot ikramlar ağırlıklı olmak üzere hazırlanır. Dünyaca ünlü kokteyller profesyonel barmenler tarafından hazırlanır. Rengârenk çeşit çeşit kokteyller yine güler yüzlü ve temiz garsonlarımız tarafından misafirlerinize sunulur. Tek tip kıyafetleri ile garsonlarımız hizmetlerine organizasyon süresi boyunca durmaksızın devam etmektedir.

Bar Catering Sırasında Neler Sunulmalıdır

Bar catering organizasyonu sırasında diğer organizasyonlardaki sıcak ya da soğuk yiyecekler ikram edilmez. Kanepe, Wrap, bruchetta gibi ürünlerin yerine cips, çerezler, meyve, peynir topları gibi daha çok içeceklere eşlik edecek yiyecekler ikram edilmektedir.

Bar catering hizmetleri çok sınırlı gibi gözükse de aslında arkasında koca bir dünya barındırmaktadır. Yemek hizmetlerinden çok farklı olarak içecek hizmetleri özellikle ülkemizde çok fazla tanınmamaktadır. Çok geniş bir yemek kültürümüzün olmasına rağmen içecek kültürümüzün o kadar gelişmiş olmamasından kaynaklanan bu durum hizmetlerimizle karşılaştığınız andan itibaren kaybolacaktır. Çok çeşitli kokteyller karışımları ile sizleri etkilemekle kalmayacak tatlarıyla da sizlerin beğenilerini kazanacaklardır.

Her farklı kokteylin sunumunun da farklı olması gerekir. Farklı bardalarda gerçekleştirilen sunumlar tam bir görsel şölen sunmaktadır. Renklerin ahengi, bardakların üzerinden taşan soğuk buharlar, tropik lezzetler derken bar catering’in ne kadar ciddi yapılması gereken bir organizasyon olduğunu anlamanız zor olmayacaktır. 2 meyve suyunu karıştırıp kokteyl diye misafirlerin önüne getiren organizasyon firmalarından bizi lütfen ayrı tutunuz. Biz onlarca yıldır her aldığı işi ciddiyet ve ilk günkü heyecan ile yapan bir firma olarak bar catering işlerinize talip oluyoruz.

Kokteyl Organizasyonu Çesitleri

Kokteyl

Dilediğiniz tema ile gerçekleştirebileceğiniz alkollü ve ya alkolsüz içecekleri sunulan hafif aperatiflerin görsel sunumlar sayesinde zenginleştirdiğimiz konseptlerin bütünüdür

Kokteyl Prolonge

Açık büfe konseptinin hâkim olduğu kokteyl organizasyonudur. İçecekler garsonlar eşliğinde ve ya direk misafirlerin alabileceği şekilde düzenlenir. Bistro masa düzeni kullanılır.

Coffee Break

Özellikle şirket etkinlikleri sırasında verilen molalarda kısa sürede büyük topluluklara hizmet verilen bir kokteyl türüdür. Daha çok kahve, çay gibi sıcak içeceklerin kuru pastalar eşliğinde sunumlarıyla gerçekleştirilir.

Açık Büfe Yemek

Açık büfe yemek genel olarak düğün, nişan ve doğum günü organizasyonları gibi tüm bireysel davet organizasyonları, tüm kurumsal aktivitelerde kullanılabilir. Lezzetlerin açık büfe ile buluşmasına tanıklık edin.

Kahvaltı ve Brunch

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinin dünya mutfağı ile harmanlanması ile oluşturulan kahvaltı çeşitlerinden oluşan kokteyl çeşididir. Poğaçalardan lezzetli bruschetta’lara kadar geniş bir yelpazede sunumlar yapılabilir.

Barbeque

Barbekü, piknik organizasyonlarında ve garden partilerde sıkça kullanıldığı gibi kır düğünlerinde, şirketlerin motivasyon etkinlikleri gibi çalışanlar için eğlence amaçlı birçok organizasyonda da tercih edilmektedir.

Düğün & Davet Catering

Genellikle doğal kır düğünlerinde tercih edilen kokteyl organizasyonudur. Bunun dışında davetlerde, açılışlarda kullanılabilir. Lezzetli yemeklerin güler yüzlü çalışanlarımız eşliğinde sunulmasıdır.

Fuar Catering

Kurumsal renkleri kullanarak oluşturulan salon dekoruna kadar tüm hizmetlerin bir arada sunulması ile meydana gelen kokteyl organizasyonudur. Ürün lansmanları, film galaları ve defilelerde kullanılabilir.

Finger Food

Parmak ile yenebilecek ya da kişiye özel sunumlar ile servis edilen, sıcak, soğuk, tatlı yiyecekler ve snack ikramlardır. Özel davetler, şirket kutlamaları gibi organizasyonlarda oldukça sık olarak kullanılmaktadır.

Set Menu Yemek

Düğün, gala, iş yemeği gibi organizasyonlarda sıklıkla kullanılır. Kapalı mekanlar tercih ediliyorsa tüm davet organizasyonları için, tercih edilen bir hizmettir. Set menü içeriği başlangıç, ara ve ana yemek, salata, tatlı ve içeceklerden oluşur.

Bar Catering

Birbirinden farklı alkollü ve ya alkolsüz içeceklerin ön planda olduğu organizasyonlardır. Dünyaca ünlü kokteyllerin ve shot olarak sunulan içeceklerin sunulduğu organizasyonlarda müzik'te ön plandadır.

Mezuniyet Kokteyli

Mezuniyet kokteylleri çok farklı yapılarda olabilir. Kep atma töreni sonrası ve ya teknede düzenlenebilecek enfes İstanbul manzarası eşliğinde yapılacak kokteyl ile yılların yorgunluğu bir nebze unutturulmaya çalışılır.