Düğün Davet Catering

Eğer bir davet vermeyi düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm kurumsal ve bireysel davet organizasyonlarında kullanabileceğiniz hizmetimizi her bütçeye uyabilecek seçenekleri ile sizlerin beğenilerinize sunuyoruz. Seminerlerinizde, ürün tanıtımlarında, sergilerinizde, film galalarınızda, defilelerinde de kullanabileceğiniz türden şık, yenilikçi ve modern bir davet organizasyonundan bahsediyoruz.

En büyük organizasyondan en küçük organizasyona kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz kokteyl organizasyonlarının en şık üyesi olan düğün davet organizasyonu sayesinde gelen misafirleriniz sıcak sohbetlerini şık bir ortamda yapabilecekler.

Düğün Davet Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Düğün davet organizasyonları hizmetini biraz açacak olursak kısaca şöyle özetleyebiliriz. İlk girişte LCV takibini yapan hosteslerimiz ile karşılanacak olan misafirleriniz salona girdiği andan itibaren kısa bir şok ile karşılaşacaklar. Tamamen modern ve şık tasarımlar ve yenilikçi çizgiler kullanılarak görsel açıdan mükemmel hale getirecek organizasyon alanı ile karşılaşan misafirleriniz canlı müzik eşliliğinde ortamın büyüsüne kendilerini kaptıracaklar. Trio canlı müzik ekibimiz modern tarzda yapacakları müzikler ile davetlilerinizin önce ruhlarını doyuracaklar.

Davetlilerimiz müzik eşliğince coffee break ve küçük atıştırmalıkların tadına bakarken bizde son ve en etkili vuruşun son hazırlıklarını yapıyor olacağız. Şeflerimiz tarafından özenle hazırlanmış davet yemekleri isterseniz set menü olarak isterseniz açık büfe olarak misafirlerinizin beğenilerine sunulur.

Düğün Davet Organizasyonu Fiyatı Ne Kadardır?

Elbette ki bu çeşit bir organizasyonun maliyeti de diğerlerine nazaran biraz fazla olacaktır. Fakat verilen hizmetler standart olmadığı için istediğiniz hizmeti ekleyip çıkartmakta özgürsünüz. İstemediğiniz veya sizin aklına gelen istediğiniz bir hizmet varsa eklemekte tamamen özgürsünüz. Size hiçbir kısıtlamanız olmayan bir hizmet sunuyoruz.

Verdiğimiz hizmetler sizleri görsel olarak etkileyeceği gibi sunduğumuz tatlarında sizleri etkileyeceğinden oldukça eminiz. İşlerinde master şef kademesinde olan şeflerimiz sizlerin yüzlerini asla kara çıkarmayacak yiyecekler sunacaklar. Kullandıkları taze ve günlük ürünleri en iyi şekilde işleyip misafirleriniz önlerine yine güler yüzlü bir şekilde sunacağız.

Çalışanlarımızın tümü temiz ve güler yüzlü bir şekilde davetlilerinizi karşılayacak ve sizi en iyi şekilde temsil edeceklerinin bilincinde olacaktır. Bize telefon ve mail yoluyla ulaşabilir ve aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonu Çesitleri

Kokteyl

Dilediğiniz tema ile gerçekleştirebileceğiniz alkollü ve ya alkolsüz içecekleri sunulan hafif aperatiflerin görsel sunumlar sayesinde zenginleştirdiğimiz konseptlerin bütünüdür

Kokteyl Prolonge

Açık büfe konseptinin hâkim olduğu kokteyl organizasyonudur. İçecekler garsonlar eşliğinde ve ya direk misafirlerin alabileceği şekilde düzenlenir. Bistro masa düzeni kullanılır.

Coffee Break

Özellikle şirket etkinlikleri sırasında verilen molalarda kısa sürede büyük topluluklara hizmet verilen bir kokteyl türüdür. Daha çok kahve, çay gibi sıcak içeceklerin kuru pastalar eşliğinde sunumlarıyla gerçekleştirilir.

Açık Büfe Yemek

Açık büfe yemek genel olarak düğün, nişan ve doğum günü organizasyonları gibi tüm bireysel davet organizasyonları, tüm kurumsal aktivitelerde kullanılabilir. Lezzetlerin açık büfe ile buluşmasına tanıklık edin.

Kahvaltı ve Brunch

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinin dünya mutfağı ile harmanlanması ile oluşturulan kahvaltı çeşitlerinden oluşan kokteyl çeşididir. Poğaçalardan lezzetli bruschetta’lara kadar geniş bir yelpazede sunumlar yapılabilir.

Barbeque

Barbekü, piknik organizasyonlarında ve garden partilerde sıkça kullanıldığı gibi kır düğünlerinde, şirketlerin motivasyon etkinlikleri gibi çalışanlar için eğlence amaçlı birçok organizasyonda da tercih edilmektedir.

Düğün & Davet Catering

Genellikle doğal kır düğünlerinde tercih edilen kokteyl organizasyonudur. Bunun dışında davetlerde, açılışlarda kullanılabilir. Lezzetli yemeklerin güler yüzlü çalışanlarımız eşliğinde sunulmasıdır.

Fuar Catering

Kurumsal renkleri kullanarak oluşturulan salon dekoruna kadar tüm hizmetlerin bir arada sunulması ile meydana gelen kokteyl organizasyonudur. Ürün lansmanları, film galaları ve defilelerde kullanılabilir.

Finger Food

Parmak ile yenebilecek ya da kişiye özel sunumlar ile servis edilen, sıcak, soğuk, tatlı yiyecekler ve snack ikramlardır. Özel davetler, şirket kutlamaları gibi organizasyonlarda oldukça sık olarak kullanılmaktadır.

Set Menu Yemek

Düğün, gala, iş yemeği gibi organizasyonlarda sıklıkla kullanılır. Kapalı mekanlar tercih ediliyorsa tüm davet organizasyonları için, tercih edilen bir hizmettir. Set menü içeriği başlangıç, ara ve ana yemek, salata, tatlı ve içeceklerden oluşur.

Bar Catering

Birbirinden farklı alkollü ve ya alkolsüz içeceklerin ön planda olduğu organizasyonlardır. Dünyaca ünlü kokteyllerin ve shot olarak sunulan içeceklerin sunulduğu organizasyonlarda müzik'te ön plandadır.

Mezuniyet Kokteyli

Mezuniyet kokteylleri çok farklı yapılarda olabilir. Kep atma töreni sonrası ve ya teknede düzenlenebilecek enfes İstanbul manzarası eşliğinde yapılacak kokteyl ile yılların yorgunluğu bir nebze unutturulmaya çalışılır.