Finger Food

Finger food parmak ile yenebilecek ya da kişiye özel sunumlar ile servis edilen sıcak, soğuk, tatlı yiyecekler ve snack ikramlardan oluşan keyifli, eğlenceli bir hizmettir.
Özel davetlerinizde, şirket kutlamaları, ofis partileri, yılbaşı partileri ve toplantılarda tercih edebileceğiniz keyifli bir hizmettir.

Misafirleriniz, genelde bistro masalarda ağırlanır. Bistro masalar ile hem sıcak bir ortam kurulmuş olur hem de misafirlerinizin birbirleri ile etkileşimleri en üst düzeyde gerçekleştirilir. Standart oturma düzeninde durağan olan ortam bistro masalar ile tam bir dinamik ortama dönüşmektedir. Bistro masaların etrafındaki katılımcılar devamlı aynı masada kalmak yerine masalar arasında dolaşıp diğer misafirler ile etkileşime girebilecekleri için her türlü organizasyon için uygun bir seçimdir.

İçecek büfesi ise tamamen günlük ve taze sıkılmış meyve sularını musluklu cam ekipmanlar ile sunulduğumuz dilerseniz alkollü ve ya alkolsüz, sıcak ya da soğuk içeceklerin ön planda olduğu bulunduğu içecek menülerden oluşur.

Finger food menüsü nasıl olmalıdır

Yiyecek menüleri oldukça çeşitlidir. Standart pek çok finger food menüsü olmasına rağmen sizin istekleriniz ve bizim önerilerimiz doğrultusunda yapılacak olan bir menü her zaman çok daha efektif olacaktır. Gelecek olan misafirlerin statülerine göre hazırlanacak olan menüler Türk ve dünya mutfağından pek çok yiyeceği kapsayabilir. Farklı türde kanepeler, wraplar, tatlı ve tuzlu tartoletler ile dilediğiniz tatlı çeşitlerinin süslendiği menülere siz ve misafirlerinizin bayılacağına eminiz.

Servis ve sunumlarımız konusunda deneyimli, profesyonel, temiz, şık, tek tip kostümlü servis elemanlarımız tarafından titizlikle ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirilir. Misafirlerinize kendi misafirlerimiz gibi hizmet ederiz. Nezaket ve güler yüzlülük vazgeçilmez kurallarımızdır.

Sıcak ve soğuk, alkollü ve alkolsüz içeceklerimiz yine alanında uzman barmenlerimiz tarafından siz değerli dostlarımızın değerli konuklarına güler yüzle sunulmaktadır. Burada önemli olan misafirlerinizin isteklerinin kolayca anlaşılması ve yerine getirilmesidir.
Finger food kolay gibi gözükse de aslında farklı tatlar ile süslenmiş menünün tamamının başarılı olması gerektiği için bazı durumlarda zorlayıcı olabilir. Ama her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek kabiliyette ve uzmanlıkta olduğumuz için bizimle çalışırsanız halinde sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonu Çesitleri

Kokteyl

Dilediğiniz tema ile gerçekleştirebileceğiniz alkollü ve ya alkolsüz içecekleri sunulan hafif aperatiflerin görsel sunumlar sayesinde zenginleştirdiğimiz konseptlerin bütünüdür

Kokteyl Prolonge

Açık büfe konseptinin hâkim olduğu kokteyl organizasyonudur. İçecekler garsonlar eşliğinde ve ya direk misafirlerin alabileceği şekilde düzenlenir. Bistro masa düzeni kullanılır.

Coffee Break

Özellikle şirket etkinlikleri sırasında verilen molalarda kısa sürede büyük topluluklara hizmet verilen bir kokteyl türüdür. Daha çok kahve, çay gibi sıcak içeceklerin kuru pastalar eşliğinde sunumlarıyla gerçekleştirilir.

Açık Büfe Yemek

Açık büfe yemek genel olarak düğün, nişan ve doğum günü organizasyonları gibi tüm bireysel davet organizasyonları, tüm kurumsal aktivitelerde kullanılabilir. Lezzetlerin açık büfe ile buluşmasına tanıklık edin.

Kahvaltı ve Brunch

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinin dünya mutfağı ile harmanlanması ile oluşturulan kahvaltı çeşitlerinden oluşan kokteyl çeşididir. Poğaçalardan lezzetli bruschetta’lara kadar geniş bir yelpazede sunumlar yapılabilir.

Barbeque

Barbekü, piknik organizasyonlarında ve garden partilerde sıkça kullanıldığı gibi kır düğünlerinde, şirketlerin motivasyon etkinlikleri gibi çalışanlar için eğlence amaçlı birçok organizasyonda da tercih edilmektedir.

Düğün & Davet Catering

Genellikle doğal kır düğünlerinde tercih edilen kokteyl organizasyonudur. Bunun dışında davetlerde, açılışlarda kullanılabilir. Lezzetli yemeklerin güler yüzlü çalışanlarımız eşliğinde sunulmasıdır.

Fuar Catering

Kurumsal renkleri kullanarak oluşturulan salon dekoruna kadar tüm hizmetlerin bir arada sunulması ile meydana gelen kokteyl organizasyonudur. Ürün lansmanları, film galaları ve defilelerde kullanılabilir.

Finger Food

Parmak ile yenebilecek ya da kişiye özel sunumlar ile servis edilen, sıcak, soğuk, tatlı yiyecekler ve snack ikramlardır. Özel davetler, şirket kutlamaları gibi organizasyonlarda oldukça sık olarak kullanılmaktadır.

Set Menu Yemek

Düğün, gala, iş yemeği gibi organizasyonlarda sıklıkla kullanılır. Kapalı mekanlar tercih ediliyorsa tüm davet organizasyonları için, tercih edilen bir hizmettir. Set menü içeriği başlangıç, ara ve ana yemek, salata, tatlı ve içeceklerden oluşur.

Bar Catering

Birbirinden farklı alkollü ve ya alkolsüz içeceklerin ön planda olduğu organizasyonlardır. Dünyaca ünlü kokteyllerin ve shot olarak sunulan içeceklerin sunulduğu organizasyonlarda müzik'te ön plandadır.

Mezuniyet Kokteyli

Mezuniyet kokteylleri çok farklı yapılarda olabilir. Kep atma töreni sonrası ve ya teknede düzenlenebilecek enfes İstanbul manzarası eşliğinde yapılacak kokteyl ile yılların yorgunluğu bir nebze unutturulmaya çalışılır.