Fuar Catering

Fuar catering uzun soluklu işlerin başında gelmektedir. Fuar süresi boyunca ziyaretçilerinize sunulacak ikramlar, çay ve kahve gibi servislerin sunulduğu hizmette ayrıca yapılacak olan özel toplantılar ve gösterimler olacaksa ek hizmetlerinde sunulduğu bir hizmettir.

Standard olarak ele alındığında fuar catering fuarın açılışından kapanışına kadar standınıza gelecek olan potansiyel müşterilerinizin standınızda kaldıkları süre boyunca iyi vakit geçirmesini sağlamak, biraz soluklanmalarını sağlayıp ürünlerinize gelip geçer bir gözle değil daha profesyonel açıdan bakmalarını sağlayacak bir hizmet olarak düşünülebilir.

Sunulan tüm ürünlerin kaliteli olmaları firmanızı daha akılda kalıcı olmasını kolaylıkla sağlayacaktır. Kullanılan tüm ürünlerin günlük olarak hazırlandığı markalı ikramların yapıldığı bir organizasyon markanızı rakiplerinizden bir adım daha öne çıkaracaktır.

Fuar sırasında yapılacağınız özel gösterimler ve planlı toplantılarınız için açık büfe veya istediğinize göre set menü catering hizmetleri, alkollü ya da alkolsüz bar catering hizmetleri ile tam tekmil hizmetinizdeyiz.

Fuar Catering Nasıl Yapılmalıdır

Standart bir menü ile sizlerin karşısına çıkmadığımız için dilediğiniz ürünlerden oluşan bir menüyü misafirlerinize sunmakta özgür olmanız hem fiyat hem de prestij açısından önemlidir. Fuar catering hizmetleri doğru ve düzenli olarak yapıldığında firmanızın ismini rakiplerinizden bir adım önde olmasını sağlar. Verilen hizmetlerin hijyenik olması çok önemlidir. Verilen ürünlerin tatlarının yerinde olması önemlidir. Ürünlerin sunumları önemlidir. Ürünleri sunacak olan garsonların güler yüzlü ve temiz olmaları gerekir. Bu zincirin halkalarında oluşacak bir sıkıntı tüm zinciri tehlikeye atar. Fiyat elbette ki oldukça önemli bir etmendir fakat 2 kuruş ucuz yaptırmak için tüm bu zinciri tehlikeye atmamalısınız. 1994 ten beri bu işi yapıyoruz ve neyi nasıl yapacağımızı çok iyi biliyoruz. Ticari olarak bir müşteriden ne kadar kazanırsak diye değil ne kadar çok müşteriye ulaşabilirsek diye düşünüyoruz. Sonuç olarak her malın bir fiyatı var ve bunun altında fiyat veren firmaların zararına iş yapmaları düşünülemeyeceğinden başka bir şeylerden sizin haberiniz olmadan feragat edilmesinin açıkçası biz kendimize yediremiyoruz. Bunu siz değerli müşterilerimiz aklını karıştıran, biz ve bizim gibi işini hakkıyla yapan firmaları zan altında bırakan bir olay gibi görüyoruz.

Kokteyl Organizasyonu Çesitleri

Kokteyl

Dilediğiniz tema ile gerçekleştirebileceğiniz alkollü ve ya alkolsüz içecekleri sunulan hafif aperatiflerin görsel sunumlar sayesinde zenginleştirdiğimiz konseptlerin bütünüdür

Kokteyl Prolonge

Açık büfe konseptinin hâkim olduğu kokteyl organizasyonudur. İçecekler garsonlar eşliğinde ve ya direk misafirlerin alabileceği şekilde düzenlenir. Bistro masa düzeni kullanılır.

Coffee Break

Özellikle şirket etkinlikleri sırasında verilen molalarda kısa sürede büyük topluluklara hizmet verilen bir kokteyl türüdür. Daha çok kahve, çay gibi sıcak içeceklerin kuru pastalar eşliğinde sunumlarıyla gerçekleştirilir.

Açık Büfe Yemek

Açık büfe yemek genel olarak düğün, nişan ve doğum günü organizasyonları gibi tüm bireysel davet organizasyonları, tüm kurumsal aktivitelerde kullanılabilir. Lezzetlerin açık büfe ile buluşmasına tanıklık edin.

Kahvaltı ve Brunch

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinin dünya mutfağı ile harmanlanması ile oluşturulan kahvaltı çeşitlerinden oluşan kokteyl çeşididir. Poğaçalardan lezzetli bruschetta’lara kadar geniş bir yelpazede sunumlar yapılabilir.

Barbeque

Barbekü, piknik organizasyonlarında ve garden partilerde sıkça kullanıldığı gibi kır düğünlerinde, şirketlerin motivasyon etkinlikleri gibi çalışanlar için eğlence amaçlı birçok organizasyonda da tercih edilmektedir.

Düğün & Davet Catering

Genellikle doğal kır düğünlerinde tercih edilen kokteyl organizasyonudur. Bunun dışında davetlerde, açılışlarda kullanılabilir. Lezzetli yemeklerin güler yüzlü çalışanlarımız eşliğinde sunulmasıdır.

Fuar Catering

Kurumsal renkleri kullanarak oluşturulan salon dekoruna kadar tüm hizmetlerin bir arada sunulması ile meydana gelen kokteyl organizasyonudur. Ürün lansmanları, film galaları ve defilelerde kullanılabilir.

Finger Food

Parmak ile yenebilecek ya da kişiye özel sunumlar ile servis edilen, sıcak, soğuk, tatlı yiyecekler ve snack ikramlardır. Özel davetler, şirket kutlamaları gibi organizasyonlarda oldukça sık olarak kullanılmaktadır.

Set Menu Yemek

Düğün, gala, iş yemeği gibi organizasyonlarda sıklıkla kullanılır. Kapalı mekanlar tercih ediliyorsa tüm davet organizasyonları için, tercih edilen bir hizmettir. Set menü içeriği başlangıç, ara ve ana yemek, salata, tatlı ve içeceklerden oluşur.

Bar Catering

Birbirinden farklı alkollü ve ya alkolsüz içeceklerin ön planda olduğu organizasyonlardır. Dünyaca ünlü kokteyllerin ve shot olarak sunulan içeceklerin sunulduğu organizasyonlarda müzik'te ön plandadır.

Mezuniyet Kokteyli

Mezuniyet kokteylleri çok farklı yapılarda olabilir. Kep atma töreni sonrası ve ya teknede düzenlenebilecek enfes İstanbul manzarası eşliğinde yapılacak kokteyl ile yılların yorgunluğu bir nebze unutturulmaya çalışılır.