Kokteyl Organizasyonu Bir Sanattır
Asrın Organizasyon Olarak Sizleri Sanata Davet Ediyoruz

Kokteyl Organizasyonu Nedir?

İngilizcede reception olarak bilinen Türkiyede kokteyl organizasyonu olarak anılan organizasyon türüdür. Ağırlıkla aperatif atıştırmalıkların alkollü veya alkolsüz içeceler ile sunulduğu, müzik ve yarattığımız büyülü atmosfer ile katılımcılarınızın sıkılmadan zaman geçirecekleri etkinliklerin temel adıdır “Kokteyl Organizasyonu”.  Açılış kokteyllerinden, kurumsal firmalarda uygulanan “happy hour”’lara kadar çok geniş bir yelpazede hizmet veren şirketimiz 10 yılda yüzlerce organizasyona imza atmış ve %100 müşteri memnuniyeti ile tüm kokteyl organizasyonlarını başarıyla sonuçlandırmıştır. Yarattığımız büyülü atmosferler ile katılımcıların beğenilerini toplayan firmamız bu başarısını standart kalıpların içerisinde kalmayı reddetmesi ile sağlamıştır.

Kokteyl Organizasyonu Çesitleri

Kokteyl

Dilediğiniz tema ile gerçekleştirebileceğiniz alkollü ve ya alkolsüz içecekleri sunulan hafif aperatiflerin görsel sunumlar sayesinde zenginleştirdiğimiz konseptlerin bütünüdür

Kokteyl Prolonge

Açık büfe konseptinin hâkim olduğu kokteyl organizasyonudur. İçecekler garsonlar eşliğinde ve ya direk misafirlerin alabileceği şekilde düzenlenir. Bistro masa düzeni kullanılır.

Coffee Break

Özellikle şirket etkinlikleri sırasında verilen molalarda kısa sürede büyük topluluklara hizmet verilen bir kokteyl türüdür. Daha çok kahve, çay gibi sıcak içeceklerin kuru pastalar eşliğinde sunumlarıyla gerçekleştirilir.

Açık Büfe Yemek

Açık büfe yemek genel olarak düğün, nişan ve doğum günü organizasyonları gibi tüm bireysel davet organizasyonları, tüm kurumsal aktivitelerde kullanılabilir. Lezzetlerin açık büfe ile buluşmasına tanıklık edin.

Kahvaltı ve Brunch

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinin dünya mutfağı ile harmanlanması ile oluşturulan kahvaltı çeşitlerinden oluşan kokteyl çeşididir. Poğaçalardan lezzetli bruschetta’lara kadar geniş bir yelpazede sunumlar yapılabilir.

Barbeque

Barbekü, piknik organizasyonlarında ve garden partilerde sıkça kullanıldığı gibi kır düğünlerinde, şirketlerin motivasyon etkinlikleri gibi çalışanlar için eğlence amaçlı birçok organizasyonda da tercih edilmektedir.

Düğün & Davet Catering

Genellikle doğal kır düğünlerinde tercih edilen kokteyl organizasyonudur. Bunun dışında davetlerde, açılışlarda kullanılabilir. Lezzetli yemeklerin güler yüzlü çalışanlarımız eşliğinde sunulmasıdır.

Fuar Catering

Kurumsal renkleri kullanarak oluşturulan salon dekoruna kadar tüm hizmetlerin bir arada sunulması ile meydana gelen kokteyl organizasyonudur. Ürün lansmanları, film galaları ve defilelerde kullanılabilir.

Finger Food

Parmak ile yenebilecek ya da kişiye özel sunumlar ile servis edilen, sıcak, soğuk, tatlı yiyecekler ve snack ikramlardır. Özel davetler, şirket kutlamaları gibi organizasyonlarda oldukça sık olarak kullanılmaktadır.

Set Menu Yemek

Düğün, gala, iş yemeği gibi organizasyonlarda sıklıkla kullanılır. Kapalı mekanlar tercih ediliyorsa tüm davet organizasyonları için, tercih edilen bir hizmettir. Set menü içeriği başlangıç, ara ve ana yemek, salata, tatlı ve içeceklerden oluşur.

Bar Catering

Birbirinden farklı alkollü ve ya alkolsüz içeceklerin ön planda olduğu organizasyonlardır. Dünyaca ünlü kokteyllerin ve shot olarak sunulan içeceklerin sunulduğu organizasyonlarda müzik'te ön plandadır.

Mezuniyet Kokteyli

Mezuniyet kokteylleri çok farklı yapılarda olabilir. Kep atma töreni sonrası ve ya teknede düzenlenebilecek enfes İstanbul manzarası eşliğinde yapılacak kokteyl ile yılların yorgunluğu bir nebze unutturulmaya çalışılır.

Kokteyl Organizasyonu Fiyatları

Bulabileceğiniz en ucuz kokteyl organizasyonunu sizin için yapıyoruz. Ayrıca tüm fiyatlarımızda bize mail olarak ulaşırsanız %10 indirim uyguluyoruz.

1994 yılından beri kokteyl organizasyonları yapan firmamız hiçbir zaman kaliteden ödün vermemiştir. Ucuz fiyat garantisini verirken bir takım standartları göz önüne almanızı istiyoruz. Burada fiyatlarımızı verip sizin aklınızı karıştırmak istemiyoruz. İnternet sitelerinde fiyat veren firmaların o fiyatlar üzerinden bir organizasyonu gerçekleştirmeleri mümkün değildir. Lütfen bunları dikkate alarak organizasyonunuzu  deneyimli bir firmaya teslim edin.

Hizmetlerimiz

Kokteyl Organizasyonları

Sizlere dünya kalitesinde kokteyl organizasyonu hizmeti sunuyoruz. Alabileceğiniz en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Catering Hizmetleri

Türk ve dünya mutfağından seçme lezzetlerini yaratıcı sunumlar eşliğinde sunduğumuz kokteyl catering hizmetimiz hem gözünüze hem damağınıza hitap edecek.

Kiralama Hizmetleri

Catering hizmetini kendiniz yapacaksınız fakat kokteyl yapmak için ekipmanınız mı yok. Sizlere Kokteyl ekipman kiralama hizmeti sunuyoruz.

Kokteyl Catering

Kokteyl catering organizasyonlarınızdaki en önemli maddelerden biridir. Kullanılan malzemelerin kalitesi, malzemeleri işleyen şef, ortaya çıkarılan ürünlerin sunumları bir kokteyl organizasyonun nasıl geçeceğini belirler. Bu zincirde oluşabilecek tek bir hasar tüm organizasyonun bozulmasına yol açacaktır. İnsanların bir kokteyl organizasyonuna gelirken beklentileri yüksek olacaktır. Bu beklentilerin biraz altında kalırsanız ziyaretçileriniz organizasyondan mutsuz olarak ayrılacaklardır. Bu yaptığınız onca masrafında çöpe gitmesi ile eş değer bir histir. Ucuz kokteyl organizasyonu oyununa gelmeyin. Vereceğiniz bir miktar fazla para size memnun ziyaretçiler, müşteriler olarak geri dönecektir.