Kokteyl Prolonge

Özel davetlerinizde, şirket kutlamalarınızda, ofis partilerinizde ve toplantılarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kokteyl organizasyonudur. Açık büfe atıştırmalıkların yer aldığı menü sanat eseri sayılabilecek görsellikte misafirlere sunulur. Çeşidin bol tutulduğu hizmet tek çatal ve tek tabak ile kolaylıkla tüketilebilen aperatiflerden oluşur.  Çeşidin bol olması misafirlerin sıkılmadan ve diledikleri ürünü seçebilmeleri dolayısıyla keyifli zaman geçirmeleri mümkündür.

Kokteyl prolonge organizasyonları çoğunlukla bistro masa düzeni ile yapılmaktadır. Dilediğinizde oturma düzeni de kurulabilir. Masaların şık masa örtüleri ve çiçekler ile süslenmesi mümkündür. Ortam yapacağınız organizasyona göre şirketinizin kurumsal renkleriyle veya dilemiş olduğunuz renkler ile süslenir.

Kokteyl Prolonge Menüleri

Kokteyl prolonge organizasyonlarında standart bir menüye sadık kalmak neredeyse imkânsızdır. Tamamen atıştırmalıklardan oluşan bir menü olduğu için menü oldukça zengin olacaktır. Menülerin zenginliği kadar damakta bıraktıkları tatlarında önemi büyüktür. Bir menünün en büyük handikabı çok çeşit olması ama tatlarının yerinde olmaması olacaktır. Sizler için hazırlanan her bir çeşit o gün hazırlanır. Kullanılan tüm ürünlerin en tazeleri ve en kalitelileri özenle seçilir. Tüm hijyen kuralları uygulanarak şeflerimiz tarafından özenle hazırlanan yiyecekler yine hijyen kurallarına bağlı kalarak organizasyon yerine getirilir.  

Kokteyl Prolonge Sunumları

Kokteyl prolonge damağa olduğu kadar göze de hitap etmesi gereken bir kokteyl organizasyonudur. Sıcak ve soğuk içecekler yer alabilir. Bunun yanında alkollü ve alkolsüz içecek çeşitlerinin seçilmesi ile menüde zenginlik sağlanabilir. İçecek büfesinde yer alan taze sıkılmış meyve suları musluklu cam ekipmanlar ile sunulur. Tüm servis ve sunumlar konularında profesyonel servis elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Servis ve sunumlarımızda temizlik ve hijyen ön plandadır. Aynı zamanda güler yüzlü ve nazik olmak değişilmez kuralımızdır.   

Sizlere yakışır bir hizmeti verebilmek için elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz. Sadece bir şeyi yapmak için değil ona değer katmak için uğraşıyoruz. Sizin için ve bizim için başarılı geçen her organizasyonun bizi bir adım daha ileriye taşıdığının bilincinde her geçen gün daha ileriye gidiyoruz.

Kokteyl Organizasyonu Çesitleri

Kokteyl

Dilediğiniz tema ile gerçekleştirebileceğiniz alkollü ve ya alkolsüz içecekleri sunulan hafif aperatiflerin görsel sunumlar sayesinde zenginleştirdiğimiz konseptlerin bütünüdür

Kokteyl Prolonge

Açık büfe konseptinin hâkim olduğu kokteyl organizasyonudur. İçecekler garsonlar eşliğinde ve ya direk misafirlerin alabileceği şekilde düzenlenir. Bistro masa düzeni kullanılır.

Coffee Break

Özellikle şirket etkinlikleri sırasında verilen molalarda kısa sürede büyük topluluklara hizmet verilen bir kokteyl türüdür. Daha çok kahve, çay gibi sıcak içeceklerin kuru pastalar eşliğinde sunumlarıyla gerçekleştirilir.

Açık Büfe Yemek

Açık büfe yemek genel olarak düğün, nişan ve doğum günü organizasyonları gibi tüm bireysel davet organizasyonları, tüm kurumsal aktivitelerde kullanılabilir. Lezzetlerin açık büfe ile buluşmasına tanıklık edin.

Kahvaltı ve Brunch

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinin dünya mutfağı ile harmanlanması ile oluşturulan kahvaltı çeşitlerinden oluşan kokteyl çeşididir. Poğaçalardan lezzetli bruschetta’lara kadar geniş bir yelpazede sunumlar yapılabilir.

Barbeque

Barbekü, piknik organizasyonlarında ve garden partilerde sıkça kullanıldığı gibi kır düğünlerinde, şirketlerin motivasyon etkinlikleri gibi çalışanlar için eğlence amaçlı birçok organizasyonda da tercih edilmektedir.

Düğün & Davet Catering

Genellikle doğal kır düğünlerinde tercih edilen kokteyl organizasyonudur. Bunun dışında davetlerde, açılışlarda kullanılabilir. Lezzetli yemeklerin güler yüzlü çalışanlarımız eşliğinde sunulmasıdır.

Fuar Catering

Kurumsal renkleri kullanarak oluşturulan salon dekoruna kadar tüm hizmetlerin bir arada sunulması ile meydana gelen kokteyl organizasyonudur. Ürün lansmanları, film galaları ve defilelerde kullanılabilir.

Finger Food

Parmak ile yenebilecek ya da kişiye özel sunumlar ile servis edilen, sıcak, soğuk, tatlı yiyecekler ve snack ikramlardır. Özel davetler, şirket kutlamaları gibi organizasyonlarda oldukça sık olarak kullanılmaktadır

Set Menu Yemek

Düğün, gala, iş yemeği gibi organizasyonlarda sıklıkla kullanılır. Kapalı mekanlar tercih ediliyorsa tüm davet organizasyonları için, tercih edilen bir hizmettir. Set menü içeriği başlangıç, ara ve ana yemek, salata, tatlı ve içeceklerden oluşur.

Bar Catering

Birbirinden farklı alkollü ve ya alkolsüz içeceklerin ön planda olduğu organizasyonlardır. Dünyaca ünlü kokteyllerin ve shot olarak sunulan içeceklerin sunulduğu organizasyonlarda müzik'te ön plandadır.

Mezuniyet Kokteyli

Mezuniyet kokteylleri çok farklı yapılarda olabilir. Kep atma töreni sonrası ve ya teknede düzenlenebilecek enfes İstanbul manzarası eşliğinde yapılacak kokteyl ile yılların yorgunluğu bir nebze unutturulmaya çalışılır.