Mezuniyet Kokteyli

Mezuniyet kokteylleri yılsonlarında mezun olan öğrencileri onurlandırmak için yapılan etkinliklerdir. Okul bahçelerinde ve ya spor salonlarında yapılan etkinlikler çoğunlukla kep atma törenleri ile birlikte yapılır. Bundan farklı olarak kep atma töreninden sonra farklı mekânlarda yapılan eğlenceler de yapılabilmektedir. Özellikle teknede mezuniyet kokteylleri farklı olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Mezuniyet kokteylleri ortamların süslenmesi ile bambaşka bir hal alır. Öğrenciler için yapılacak olan giriş tagları, fotoğraf çekimleri için fotoğraf panosu, yerlere serilen halılar, okulun renkleri ile süslenmiş balonlar ile süslenmiş olan kokteyl alanı tam bir şölene dönmektedir.

Mezuniyet kokteylinde her kokteylde olduğu gibi küçük atıştırmalılar ile hazırlanmış menüler daha çok tercih edilse de set menü de tercih edilebilir. Menülerde bulunan sıcak ve soğuk yiyecekler özenle ve hijyenik olarak hazırlanır misafirlere sunulur. Yapılan yiyecek sunumları açık büfe şeklinde ve ya garsonlar eşliliğinde yapılabilir. Garsonlarımızın hepsi tek tip kıyafet ile misafirlerinize olabilecek en iyi hizmeti vereceklerdir. Temizlikleri ve nezaketlerinden asla şüphe etmemelisiniz. İşlerinde uzman olmayan kimse ile çalışmamayı ile edinmiş bir firma olarak başarımızın ilk önceliği işinde uzman ve profesyonel bir ekiple çalışmaktır. Bu sayede oluşabilecek sorunlar daha meydana gelmeden sorunların üstesinden gelinebilir.

Mezuniyet Kokteyli Nasıl Güzelleşir

Kokteyl sırasına verilen içecekler en taze olanlardan seçilip cam sürahiler ile servis edilmektedir. Bu şekilde yapılan sunumda hem görsel olarak hem de kullanılan malzemelerin kalitesini görebilmeniz açısından önemli sayılmaktadır. Kullandığımız ekipmanlar sunumları güzelleştirmekle kalmayıp sağlıklı ve fresh bir şekilde misafirlerinize sunulur.

Mezuniyet kokteylleri sırasına yapılan volkan şovlar ve konfeti şovları kep atma törenlerini daha bir coşkulu hale gelmektedir. İsterseniz kurulacak olan sahne ile tüm bu şovlar ışık ve ses sistemlerinin devreye girmesi ile bambaşka bir hal alacaktır. 100 metre kare ye kadar yapılabilen led ekranıda eklediğinizde yapacağınız kokteyl tam bir şölene dönüşecektir.

İletişim sayfamızdan bize ulaşarak aklınıza takılan tüm soruları bize rahatlıkla sorabilirsiniz. İşlerinde profesyonel ekiplerimiz sizinle hemen iletişime geçerek aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak üzere hazır beklemektedirler.

Kokteyl Organizasyonu Çesitleri

Kokteyl

Dilediğiniz tema ile gerçekleştirebileceğiniz alkollü ve ya alkolsüz içecekleri sunulan hafif aperatiflerin görsel sunumlar sayesinde zenginleştirdiğimiz konseptlerin bütünüdür

Kokteyl Prolonge

Açık büfe konseptinin hâkim olduğu kokteyl organizasyonudur. İçecekler garsonlar eşliğinde ve ya direk misafirlerin alabileceği şekilde düzenlenir. Bistro masa düzeni kullanılır.

Coffee Break

Özellikle şirket etkinlikleri sırasında verilen molalarda kısa sürede büyük topluluklara hizmet verilen bir kokteyl türüdür. Daha çok kahve, çay gibi sıcak içeceklerin kuru pastalar eşliğinde sunumlarıyla gerçekleştirilir.

Açık Büfe Yemek

Açık büfe yemek genel olarak düğün, nişan ve doğum günü organizasyonları gibi tüm bireysel davet organizasyonları, tüm kurumsal aktivitelerde kullanılabilir. Lezzetlerin açık büfe ile buluşmasına tanıklık edin.

Kahvaltı ve Brunch

Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinin dünya mutfağı ile harmanlanması ile oluşturulan kahvaltı çeşitlerinden oluşan kokteyl çeşididir. Poğaçalardan lezzetli bruschetta’lara kadar geniş bir yelpazede sunumlar yapılabilir.

Barbeque

Barbekü, piknik organizasyonlarında ve garden partilerde sıkça kullanıldığı gibi kır düğünlerinde, şirketlerin motivasyon etkinlikleri gibi çalışanlar için eğlence amaçlı birçok organizasyonda da tercih edilmektedir.

Düğün & Davet Catering

Genellikle doğal kır düğünlerinde tercih edilen kokteyl organizasyonudur. Bunun dışında davetlerde, açılışlarda kullanılabilir. Lezzetli yemeklerin güler yüzlü çalışanlarımız eşliğinde sunulmasıdır.

Fuar Catering

Kurumsal renkleri kullanarak oluşturulan salon dekoruna kadar tüm hizmetlerin bir arada sunulması ile meydana gelen kokteyl organizasyonudur. Ürün lansmanları, film galaları ve defilelerde kullanılabilir.

Finger Food

Parmak ile yenebilecek ya da kişiye özel sunumlar ile servis edilen, sıcak, soğuk, tatlı yiyecekler ve snack ikramlardır. Özel davetler, şirket kutlamaları gibi organizasyonlarda oldukça sık olarak kullanılmaktadır.

Set Menu Yemek

Düğün, gala, iş yemeği gibi organizasyonlarda sıklıkla kullanılır. Kapalı mekanlar tercih ediliyorsa tüm davet organizasyonları için, tercih edilen bir hizmettir. Set menü içeriği başlangıç, ara ve ana yemek, salata, tatlı ve içeceklerden oluşur.

Bar Catering

Birbirinden farklı alkollü ve ya alkolsüz içeceklerin ön planda olduğu organizasyonlardır. Dünyaca ünlü kokteyllerin ve shot olarak sunulan içeceklerin sunulduğu organizasyonlarda müzik'te ön plandadır.

Mezuniyet Kokteyli

Mezuniyet kokteylleri çok farklı yapılarda olabilir. Kep atma töreni sonrası ve ya teknede düzenlenebilecek enfes İstanbul manzarası eşliğinde yapılacak kokteyl ile yılların yorgunluğu bir nebze unutturulmaya çalışılır.