Piknik Organizasyonu Nasıl Yapılmalıdır?

Piknik Organizasyonu Nasıl Yapılmalıdır?

Piknik organizasyonu yaparken dikkat etmeniz gereken birçok etmen bulunmaktadır.  Bunlardan bazıları organizasyon fiyatını yükselten ama aynı zamanda kalitesini de arttıran etmenlerdir. Bu yazımızda anlatacağımız her bir kaleme hâkim olmanız zordur. Bundan dolayı bizim gibi bir organizasyon firmasıyla anlaşıp tüm yükü onlara yıkmak oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. Siz pikniğinizin keyfini çıkartın. Biz tüm işlerin sorunsuz olarak ilerlemesini sağlayarak sizin ve tüm misafirlerinizin keyifli saatler geçirmelerini sağlayacağız. 

Piknik organizasyonlarının baş aktörü piknik alanıdır. Arama yaptığınızda pek çok piknik alanıyla karşılaşırsınız. Yerinde görmeniz çoğunlukla pek mümkün olmadığından resimlerine bakarak karar vermeniz gerekecektir. Pek çok piknik alanı maalesef resimlerde gördüğünüzden çok farklı olarak karışınıza çıkmaktadır. Burada önemli bir nokta da katılımcı sayısı fazla ise mutlaka piknik alanının size özel olması gerekliliğidir. Başka piknikçiler ile karışan bir organizasyon sıkıntı ve baş ağrısından başka bir şey vermeyecektir. Bunun yanında etkinlik alanının kene ve haşerelere karşı devamlı olarak ilaçlanıyor olmasıdır.

piknik organizasyonu başlarken

Piknik Organizasyonu Sırasında Catering’in Önemi

Piknik organizasyonu sırasına alacağınız yemek hizmeti başka bir önemli husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Vermiş olduğumuz piknik catering hizmeti sayesinde siz eğlencenize devam ederken tüm yiyecekler hazırlanır.  Dilediğiniz zaman açık büfe usulüyle hazırlanmış olan istasyonlarımızdan yiyeceklerinizi alarak piknik organizasyonunun keyfine varabilirsiniz. Hazırlanan menüler tamamen sizin isteklerinize göre şekillendirilecektir. Barbekü piknik organizasyonlarının olmazsa olmazları arasındadır. Siz profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanmış olan leziz yiyecekleri büyük bir keyif ile tüketin. Daha sonra burada yazdıklarımızda ne kadar haklı olduğumuza hak vereceksiniz.

Piknik organizasyonu catering hizmeti

Piknik organizasyonlarının en büyük sorunu zamandır. Bazen hiç geçmek bilmez ve pikniğiniz neredeyse işkenceye döner. Burada yine bizi devreye giriyoruz. Öncelikle piknik alanına kurduğumuz ses sistemleri sayesinde eğlence barınızı her zaman en üst noktada tutuyoruz. Müzik ile yüksek tuttuğumuz eğlence katsayımızı 3 farklı şekilde tavan yapmamız mümkün oluyor. Piknik alanına kuracağımız şişme oyun parkları buradaki en büyük yardımcılarımız.  Şişme oyun parkları sayesinde katılımcıların hem bireysel hem de grup olarak yeteneklerini gösterebilecekleri platformlar yaratabiliyoruz. 

Piknik eğlence
piknik tavla

Burada işlerinde gerçekten çok iyi MC adını verdiğimiz sunuculara da büyük iş düşmekte. Eğlencenin ve heyecanın seviyesini hiç düşürmeyen MC’lerimiz sayesinde zamanın nasıl geçtiğini hiç mi hiç anlamayacaksınız. 2. Olarak Survivor parkuru adı verdiğimiz televizyonlarda seyrettiğiniz Survivor programının aynısını gerçekleştirebiliyoruz. Survivor parkurlarımızın en büyük özelliği ise tamamen güvenli oluşları. Kum zeminde güvenle sınırlarınızı sonuna kadar zorlayabilirsiniz. Son olarak MC’lerimiz tarafından düzenlenen grup karşılaşmaları sırayı alır. Bu yarışmalar ki işin belki de piknik organizasyonlarının en eğlenceli kısmı olarak nitelendirebiliriz. Tüm bu karşılaşmalar sonucunda hazırlattığımız kupalar dağıtılır. Bu kupaların misafirlerinize günün bir hatırası olarak verilmesi ayrı bir şıklık olarak karşılanacaktır.

piknik survivor

Tüm bunların yanında pek dikkat edilmese de olmazsa olmaz küçük ayrıntılarda bulunmaktadır. Bunların başında enerji gelmektedir. Organizasyonlarının çoğunun yapıldığı yerler genellikle ormanlık alanlardır. Bu alanlarda elektrik kimi zaman yetersiz, kimi zamanda olur olmaz kesintiler yaşatan bir sorun halini almaktadır. Piknik alanlarında kurduğumuz mobil jeneratör sayesinde kesintisiz olarak organizasyonunuza devam edebileceksiniz. Bunun yanında ne olur ne olmaz diye bir ambulansın etkinlik boyunca yakınlarda olması tüm misafirlerinize bir güven verecektir. 

Tüm bu işlerle tek başınıza uğraşmak ve organize etmek gerçekten zorlayıcı bir iştir. Tüm işler ile kendinizin uğraşması yerine iyi bir organizasyon firmasıyla anlaşması yükünüzü hafifletecektir.  Tüm bu işlerin onların yönetmesini sağlamanız size de eğlenmek için zaman kazandıracaktır. 10 yıllık bilgi ve deneyimimiz ile pikniklerinize talibiz. Daha önce çalıştığımız yüzlerce firmanın olumlu referanslarını arkamıza alarak sizin organizasyonunuzu da başarı ile sonlandıracağımıza eminiz. Sizlerden dileğimiz bizleri en azından bir görüşme yapmak ve fiyatlarımızı almanız için bizleri aranız olacaktır. Sizlere en uygun fiyatlarımız ile en iyi hizmeti verme garantisi veriyoruz. 

Hemen Bilgi Alın

Piknik organizasyonlarınızla ilgili tüm soru ve sorunlarınızı aşağıdaki linkten sorabilir ve ya iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Piknik Organizasyonu ile ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.